Abrick 3109 Abrick Adventní kalendář
Parametry
| Délka (cm) | 43 cm |
| Šířka (cm) | 9.5 cm |
| Výška (cm) | 30.5 cm |
| Vhodné | od 18 měsíců |
| Země původu | EU |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky) |
Popis
Abrick 3109 Abrick Adventní kalendář
Oblíbený adventní kalendář s 24 otvíracími okénky, díky kterým děti každý den objeví nové příslušenství ke stavebnicím Abrick.
Balení zahrnuje kulisy z kartonu.
Věk: 18m+
Materiál: plast, karton
Rozměry balení: 43 x 9,5 x 30,5 cm
Země původu: Francie
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ABR E 3109