Aerobie Svítící létající disk Skylighter
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 25 cm |
| Výška balení | 33 cm |
| Délka balení | 2 cm |
| Váha balení | 0.25 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | CR2032 |
Popis
Pak že nejde hrát freesbie i v noci. S diskem Skyligter, který při letu svítí, není tma překážkou.
Zahrnuje 2 dlouho trvající baterky CR2032 (3V). Baterky nejsou vyměnitelné.
Věk 8 +
Materiál: plast
Baterie: CR2032 (jsou součástí)
Průměr: 24,5 cm
Rozměry balení: 2 x 25 x 33 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
SPI 6046475