Albi Česko pro pamětníky 977 - Poškozený obal
Parametry
| Váha balení | 0.93 kg |
| Šířka balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 6.50 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Vhodné | od 12 let |
| Doba hry (min) | 30 min |
| Počet hráčů (do) | 6 |
| Počet hráčů (od) | 2 |
| Věk | Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Dospělí |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
Popis
Vzpomenete si, jak se žilo, když jste byli děti či dospívající? Vybavíte si něco z doby, o níž vám vyprávěli rodiče? Otestujte své znalosti z historie Českých zemí v této legendární kvízové hře.
V této vědomostní hře najdete 1 600 zajímavých otázek, které jsou rozdělené do čtyř okruhů: Stalo se, Nostalgie, Má vlast a Různé. Během hry se pobavíte a roztočíte mozkové závity.
Aktualizovaná verze oblíbené kvízové hry, ve které najdete nové i zrevidované otázky a možnosti odpovědí.
Hra Česko pro pamětníky obsahuje:
- 1 herní plán
- 400 karet (1 600 otázek a odpovědí)
- 24 žetonů
- 6 figurek
- 1 kostka
- pravidla hry
Věk: 12+
Počet hráčů: 2 – 6
Doba hraní: 30 min.
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
ALB 92977_OBAL