Alltoys Mačkací míček Atomová mřížka
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Pěna |
| Šířka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte zábavný a barevný smyslový míček ve tvaru atomu, který nabízí nejen skvělou zábavu, ale také podporuje rozvoj jemné motoriky a hmatového vnímání.
Tento mačkací míček je vyroben z měkkého a pružného pěnového materiálu, díky čemuž je ideální pro mačkání, házení či natahování. Navíc pomáhá uvolnit napětí, což ocení nejen děti, ale i dospělí jako antistresovou pomůcku. Stačí ho vložit do batohu, kabelky nebo školní tašky.
Vezměte si tento barevný míček s sebou kamkoliv a užijte si relaxaci kdykoliv budete potřebovat.
Věk: 3+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
ALT NV769