Alltoys Odstrkovadlo traktor Maurice červený
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| Šířka balení | 57.00 cm |
| Výška balení | 31.00 cm |
| Délka balení | 45.00 cm |
| Váha balení | 2.30 kg |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Vydejte se na dobrodružství s červeným odstrkovadlem traktor Maurice, které je perfektním společníkem pro první krůčky vašeho dítěte. Tento robustní traktor nabízí nejen zábavu díky volantu a klaksonu, ale také pohodlí díky ergonomické opěrce, která podporuje správnou chůzi.
Vyrobeno ve Francii z kvalitního 50% recyklovaného plastu, splňuje přísné evropské normy a unese až 30 kg. Pomozte svému malému objevovat svět bezpečně a stylově s tímto odolným a ekologicky šetrným odstrkovadlem!
Věk: 1+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
ALT 900FAL