Androni Diabolo
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 32.00 cm |
| Výška balení | 42.00 cm |
| Délka balení | 35.00 cm |
| Váha balení | 0.50 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Dřevo |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
Popis
Oblíbená hra napříč širokým věkovým spektrem. Vyřádí se s ní nejmenší, ale i velcí hračičkové. Na vysokou oblibu má hlavní vliv, že umění s tím to předmětem, nemá horní hranici.
Princip je velice jednoduchý, ale než se uživatel dostane k těm nejnáročnějším trikům, tak musí léta trénovat.
Věk: 6+
Materiál: dřevo, plast, kov
Délka tyčky: 40 cm
Rozměry balení: 39 x 15 x 5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ADR 7050