Auto na dálkové ovládání 25 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 34.50 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Váha balení | 0.46 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 6 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Rychlé a luxusní, to je auto na dálkové ovládání, po kterém zatouží každý malý závodník.
Auto má jednoduché ovládání do ruky a úžasné světelné efekty.
Věk: 3+
Materiál: plast
Baterie auto: 4 x 1,5 V AA (nejsou součástí balení)
Baterie ovladač: 2 x 1,5 V AA (nejsou součástí balení)
Rozměry: 25 x 10 x 5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
MDE 11409