BABY born Helma na kolo stříbrná
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 9.50 cm |
| Váha balení | 0.43 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
Popis
Stříbrná helma pro větší bezpečnost na cestách se třpytí na slunci. Nejdřív je potřeba zapnout si přezku pod bradou, aby helma dobře držela, a můžeme vyrazit.
Starší bratříček a sestřička si tuto helmu vždy nasazují i při skejtování. Teď už může panenka na další cyklistický výlet!
Originální doplněk pro panenky BABY born. Pečlivě navržené doplňky rozvíjejí dětskou představivost a otevírají nové možnosti a témata hry BABY born.
Věk: 3+
Materiál: plast, polystyrén
Rozměry helmy: 14 x 12 x 8 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
ZPF 830055