Banbao Závodní auta 8622 Auto Dragster
Parametry
| Hmotnost (kg) | 0.22 kg |
| Počet dílků | 128 |
| Délka (cm) | 23 cm |
| Šířka (cm) | 15 cm |
| Výška (cm) | 5 cm |
| Vhodné | od 4 let |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |
Popis
Banbao Závodní auta 8622 Auto Dragster
Sestavte si parádní závodní bílé auto Dragster na zpětný chod z kolekce Závodní auta.
- kvalitní plast
- kompatibilní s dalšími stavebnicovými systémy
- otevírací kapota
Věk: 4+
Materiál: plast
Počet dílů: 128
Rozměr balení: 23 x 15 x 5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
BNB 8622