Bestway Nafukovací lehátko s opěrkou 161 x 84 cm šedé
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 1.25 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Dospělí |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Představte si pohodlné odpočívání na vodě nebo v zahradě s nafukovacím lehátkem Bestway King Kool. Toto lehátkové křeslo o rozměrech 157 x 89 cm nabízí nejen dostatek prostoru pro relaxaci, ale také praktický otvor na láhev, díky kterému budete mít svůj oblíbený nápoj vždy po ruce. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky svým rozměrům a designu je ideální volbou pro všechny, kteří hledají komfortní a zároveň stylové řešení pro odpočinek. Užijte si letní dny naplno s tímto lehátkem, které se snadno nafukuje i vypouští.
Věk: 3+
Rozměry: 157 x 89 cm
Šířka balení (cm): 24
Výška balení (cm): 24
Délka balení (cm): 7
Hmotnost balení (kg): 1.247
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
BST 53-43028_šedé