Bestway Vířivka Lay-Z-Spa® LED Hollywood AirJet™
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 77.00 cm |
| Výška balení | 57.50 cm |
| Délka balení | 55.00 cm |
| Váha balení | 36.17 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Dospělí |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Vytvořte si vlastní oázu klidu a pohody přímo na zahradě s vířivkou Bestway Lay-Z-Spa® LED Hollywood AirJet™. Tato prostorná vířivka nabízí relaxační masáž pro až šest osob současně, takže si můžete užít společné chvíle s rodinou nebo přáteli. Integrované LED osvětlení, které mění barvy, dodává celé atmosféře magický nádech a zpříjemňuje večerní posezení. Díky kvalitnímu provedení je instalace snadná a pohodlná, což zaručuje okamžitý zážitek z relaxace. Vydejte se na cestu za dokonalým odpočinkem, který vás nabije energií po dlouhém dni plném povinností.Věk: 3+ let
Počet hráčů: 6
Rozměry balení: 77 x 57.5 x 55 cm
Hmotnost balení: 36.167 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BST 53-60059