Bestway Vodní pěnová trubice 122x6,4 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| materiál | Pěna |
| Šířka balení | 6.00 cm |
| Výška balení | 6.00 cm |
| Délka balení | 122.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Užijte si s dětmi spoustu zábavy ve vodě s touto pěnovou plavací trubicí o rozměrech 122×6,4 cm. Díky lehkému a příjemnému materiálu z pěny bude plavání pro děti nejen snazší, ale také bezpečnější.
Trubice je navržena speciálně pro děti od 6 do 12 let a nabízí čtyři veselé barevné varianty potisku, které rozzáří každý bazén či koupaliště. Tento doplněk k vodním hrám podpoří pohyb i radost z pobytu ve vodě, ať už jde o učení plavat nebo jednoduchou relaxaci. Vzhledem ke své délce a pevnosti je skvělým pomocníkem při různých vodních aktivitách.
Věk: 6+
Materiál: pěna
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
BST 32217BTW