Bestway Vysavač AquaTronix G100 robotický do bazénu
Parametry
| Váha balení | 3.08 kg |
| Šířka balení | 27.5 cm |
| Délka balení | 30 cm |
| Výška balení | 21 cm |
| Vhodné | od 18 let |
| Věk | Dospělí |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
Popis
Bestway Vysavač AquaTronix G100 je bezdrátový robotický vysavač určený pro efektivní čištění bazénů s rovným dnem.
Ovládá se pomocí jediného vypínače a nabízí snadné použití bez složité instalace.
Je vhodný pro kulaté bazény s průměrem až 7,32 m, obdélníkové bazény do délky 9,56 m a oválné bazény do délky 7,92 m.
Vysavač pracuje autonomně až 90 minut na jedno nabití, přičemž doba nabíjení činí přibližně 5–6 hodin.
Součástí balení je nabíjecí kabel.
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BST 58864BTW