Bluesky Harry Potter Batoh Premium
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 17.00 cm |
| Výška balení | 39.00 cm |
| Délka balení | 29.00 cm |
| Váha balení | 0.33 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte kouzlo Bradavic s volnočasovým batohem Harry Potter Premium, který nabízí nejen magický design, ale i praktické vlastnosti pro každodenní nošení. Polstrovaná záda a nastavitelné popruhy zajišťují maximální pohodlí při nošení, zatímco držadlo umožňuje snadnou manipulaci.
Hlavní přihrádka s dvojitým otvorem poskytuje dostatek prostoru pro všechny vaše školní nebo volnočasové potřeby. Přední kapsa na zip je ideální na drobnosti, které chcete mít vždy po ruce. Boční panely ze síťoviny zase poslouží například na láhev s pitím. Stylový batoh pro fanoušky Harryho Pottera přináší kombinaci designu a funkčnosti v jednom.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BLS BSHP148758EPM