Bluesky Harry Potter Blok obálka
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 0.03 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Vstupte do světa čar a kouzel s tímto originálním linkovaným zápisníkem inspirovaným Harry Potterem! Obálka zdobená znakem a pečetí Bradavic vás přenese přímo do slavné školy čar a kouzel, kde můžete zaznamenávat své vlastní kouzelné nápady nebo školní poznámky.
Praktické magnetické zavírání zajistí bezpečnost vašich zápisků a dodá celému zápisníku stylový nádech tajemna. Tento zápisník je ideální pro malé i velké fanoušky, kteří chtějí mít kousek Bradavic stále u sebe.
Věk: 3+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
BLS SLHP267BEPM