Bluesky Wednesday Školní set eko balení
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 22.00 cm |
| Váha balení | 0.05 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Bluesky Wednesday školní set eko balení je praktická školní sada inspirovaná populárním seriálem Wednesday. Stylový design s motivem hlavní postavy potěší fanoušky originálních školních doplňků a zároveň nabídne praktické využití při každodenním studiu.
Ekologické balení a tematické provedení dělají z tohoto setu ideální doplněk do školy i skvělý dárek pro děti a fanoušky série.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BLS WD719304EPM