Bluesky Wednesday Taška
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 31.00 cm |
| Výška balení | 31.00 cm |
| Délka balení | 35.00 cm |
| Váha balení | 0.20 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte stylovou tašku Bluesky Wednesday, která vás okouzlí svou temnou elegancí a praktickým využitím. Ať už jdete do školy, na nákupy nebo trávíte volný čas s přáteli, tato taška vám nabídne dostatek prostoru a jedinečný design inspirovaný postavou Wednesday.
Taška je ideální pro každodenní nošení a díky nízké hmotnosti vás nebude nijak zatěžovat. Propojení módy a funkčnosti vytváří doplněk, který podtrhne váš osobitý styl s nádechem tajemna.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BLS WD719212EPM