Bruder 02921 Jeep + přepravník na koně
Parametry
| Délka (cm) | 65 cm |
| Šířka (cm) | 14 cm |
| Výška (cm) | 18.5 cm |
| Měřítko | 1:16 |
| Vhodné | od 3 do 8 let |
| Země původu | EU |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
Popis
Jeep + přepravník na koně Bruder 02921
Pokud chováš koně, musíš je také umět přepravit třeba na závody nebo k veterináři. K tomu budeš nutně potřebovat i přepravník na koně a velmi silný vůz Bruder Jeep Wrangler + přepravník ! Přívěs se dá otevřít zezadu i z boku.
Balení obsahuje 1x koně.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry: 65 x 14 x 18,5cm
Země původu: Německo
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BRU 2921