Bruder 20070 Auto nákladní s nakladačem
Parametry
| Délka (cm) | 42 cm |
| Šířka (cm) | 18 cm |
| Výška (cm) | 23.5 cm |
| Vhodné | od 2 do 12 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
Popis
Auto nákladní s nakladačem Bruder 20070
Naloží na auto a odveze jakýkoliv náklad. Barvy, tvar a funkce navrženy speciálně pro malé děti.
- shora odklápěcí kabina
- měkké pneumatiky
- sklápěcí korba
- plně funkční rameno nakladače
Věk: 2+
Materiál: plast
Rozměry: 42 x 18 x 23,5cm
Měřítko: 1.16
Země původu: Německo
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BRU 20070