Bruder 20110 Valník-sklopka
Parametry
| Délka (cm) | 34 cm |
| Šířka (cm) | 17 cm |
| Výška (cm) | 17 cm |
| Vhodné | od 2 do 6 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
Popis
Valník-sklopka Bruder 20110
Roadmax sklápěcí valník pro traktory řady ROADMAX.
Věk: 2+
Materiál: plast
Rozměry: 34 x 17 x 17cm
Země původu: Německo
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
BRU 20110