Castorland Puzzle Kamion Kenworth W900 260 dílků
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Počet dílků | 260 |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 17.00 cm |
| Délka balení | 3.70 cm |
| Váha balení | 0.20 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Americká klasika v podobě trucku s dlouhým čumákem, v údolí mezi vysokými skalními masívy. To musí být radost z jízdy.
To tě čeká po správném poskládání 260 dílků.
Věk: 8+
Počet dílků: 260
Rozměry po sestavení: 32 x 23 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
CRT 27316