Clementoni Crazy Chic Make-up sada mořská panna
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 34.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.38 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Fantastická sada líčidel, v praktickém pouzdře ve tvaru mořské panny se zlatou korunou pro všechny dívky, které se rády líčí jako maminky. Líčidla jsou bezpečná.
Sada obsahuje:
- 2 trendy oční stíny
- mini rtěnky
- laky na nehty
Herní sada stimuluje kreativitu a manuální dovednost mladých dívek v oblasti krásy a kosmetiky.
Věk: 6+
Rozměr balení: 34 x 30 x 6 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
CLM 104918652