Clementoni Velká sada experimentů 6 v 1
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 53.00 cm |
| Výška balení | 36.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 2.90 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let) |
Popis
Vědecká sada CLEMENTONI - Velkou sadou experimentů 6v1 se můžeš stát anatomem, botanikem, mineralogem, geologem, paleontologem nebo astronomem.
Nauč se rozpoznávat kosti a orgány v lidském těle, vypěstuj si lichořeřišnici, zkoumej barevné krystaly, nasimuluj erupci sopky, najdi kostru piraně nebo sestav Sluneční soustavu.
Ilustrovaný manuál povede vaše dítě krok za krokem, takže si může hrát naprosto bezpečně.
Sada pomáhá rozvíjet manuální dovednosti a kreativitu. Všechny pokusy jsou bezpečné.
Věk: 8+
Materiál: plast
Hmotnost: 2,9 kg
Rozměr balení: 53 x 36 x 9 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
CLM 104960464