Cobi Malá armáda II. světová válka 2397 BMW R75 se sajdkárou - Poškozený obal
Parametry
| Vhodné | od 6 let |
| Počet dílků | 50 |
| Šířka balení | 17.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 4.50 cm |
| Váha balení | 0.09 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Školák (6-11 let) |
Popis
Postavte si model legendárního německého motocyklu z 2. světové války v barvách Deutsches Afrikakorps!
Model má pohyblivá kola s gumovými pneumatikami, součástí je i kulomet MG 34, rezervní kolo a kanystr.
Stavebnice obsahuje 50 kostek, figurku německého vojáka v tropické uniformě s odnímatelnými gumovými brýlemi a jako bonus sběratelskou kartu.
Sestavené vozidlo měří 9 cm na délku a 3 cm na výšku
Věk: 6+
Materiál: plast
Počet dílků: 50
Rozměry balení: 17 x 14 x 4,5 cm
Země původu: EU
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
COB 2397_OBAL