Craft Creative Kniha pro módní návrháře triček Besties
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 21.00 cm |
| Výška balení | 1.00 cm |
| Délka balení | 25.00 cm |
| Váha balení | 0.20 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Rozvíjejte svůj kreativní talent s unikátním sešitem pro módní návrháře triček Besties, který není jen obyčejnou knihou, ale skutečným plátnem pro vaše designérské nápady. Tento originální sešit ve tvaru trička vás přenese do světa módy a umožní vám vytvářet vlastní kolekce, které budou jedinečné a plné barev.
Díky šablonám a neonovým samolepkám můžete své návrhy oživit a dodat jim šmrnc. Ať už jste začátečník nebo pokročilý mladý tvůrce, tento kreativní sešit vám poskytne nekonečné možnosti vyjádření fantazie a stylu.
Věk: 5+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
CRC 140055CCV