Craft Creative Sada na výrobu šperků a doplňků Besties
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 8.00 cm |
| Výška balení | 3.00 cm |
| Délka balení | 18.00 cm |
| Váha balení | 0.03 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Objevte kouzlo tvoření s kreativní sadou Craft Creative Besties, která přináší malým parádnicím vše potřebné k výrobě vlastních originálních šperků a doplňků. Tato sada rozvíjí jemnou motoriku i fantazii, zatímco si děti vytvářejí klíčenky, přívěsky na mobil nebo náramky se šňůrkou na brýle.
Barevné korálky, písmenkové korálky a různé přívěsky čekají na to, až se promění v unikátní módní doplněk, který může být i krásným dárkem pro kamarádku. Nechte svou představivost volně plynout a vytvořte něco jedinečného!
Věk: 3+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
CRC 140052CCV