DeCuevas Postýlka pro panenky 2v1 Maria
Parametry
| Výška (cm) | 60 cm |
| Délka (cm) | 57 cm |
| Šířka (cm) | 28.5 cm |
| Hmotnost (kg) | 7 kg |
| Vhodné | od 3 let |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
Popis
DeCuevas Postýlka pro panenky 2v1 Maria
Dvoupatrová postýlka pro panenky, která lze rozložit.
- Kvalitní dřevěné provedení.
- Dvě samostatné postýlky či dvoupatrová postel s žebříkem.
- Součástí jsou peřinky a polštářky.
Věk: 3+
Materiál: dřevo
Rozměry dvoup. postýlky: 57 x 28,5 x 60 cm
Hmotnost: 7 kg
Rozměry balení: 64 x 11 x 32 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
DEC 54211