Dětské kolo Pidapi 12\" Alu Blue
Parametry
| Délka (cm) | 88 cm |
| Hmotnost (kg) | 8,7 kg |
| Průměr kola | 12 palců |
| Šířka řidítek (cm) | 48 cm |
| Výška řidítek (cm) | 68-72 cm |
| Výška sedadla (cm) | 44-52 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| záruka | 2 roky |
Popis
Dětské kolo Pidapi 12" Alu Blue
Kvalitní dětské kolo pro malé závodníky s 12" koly v ocelovém nebo odlehčeném hliníkovém provedení. Dětská kola vytvořena kompletně v souladu s normou ČSN EN 14765+A1
Věk: 3+
Nosnost: 75 kg
Hmotnost: 8,7 kg
Rám: alu
Pneumatiky: 12" nafukovací
Ráfky: alu
Brzdy: "V" alu/torpedo
Šířka řidítek: 48 cm
Výška řidítek min./max.: 68/72 cm
Výška sedla min./max.: 44/52 cm
Délka: 88 cm
Doplňky: přídavná kolečka
Barva: Blue
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
YED B Y 12 ALU BLUE