Dickie Auto Happy transportér 42 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 2 let |
| Šířka balení | 44.50 cm |
| Výška balení | 25.50 cm |
| Délka balení | 20.00 cm |
| Váha balení | 1.20 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
Popis
Dickie Auto Happy transportér 42 cm
Velmi autenticky zpracovaný transportér Scanie pro přepravu aut z řady Happy.
- Světelný a zvukový efekt.
- Integrované ucho pro snadnější přenos.
- Chod na volnoběh.
Hračka je vyrobena z odolného plastu.
Součástí i dvě autíčka z měkkého plastu.
Věk: 2+
Materiál: Plast
Baterie: 2 x AA 15,V (jsou součástí)
Rozměr auta: 42 x 20 x 12 cm
Rozměr balení: 44,5 x 20 x 25,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
DCK D 3817000