Dickie Požárník Sam Hasičská stanice 7003
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 43.50 cm |
| Výška balení | 38.50 cm |
| Délka balení | 9.50 cm |
| Váha balení | 1.09 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Úžasná hasičská stanice s oblíbeným Požárníkem Samem pro nadšené malé požárníky. Stanice má 2 patra, přistávací plochu pro záchranářský vrtulník, odpalovací dráhu pro rychlý výjezd.
Součástí hasičské garáže je kovové hasičské auto Jupiter a další příslušenství.
Věk: 3+
Materiál: plast, kov
Rozměry stanice: 43 x 23 x 39 cm (šxvxh)
Video
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
DCK D 3097003