Dino Angel sedící velikost M Plyš
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od narození |
| Šířka balení | 23.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 19.00 cm |
| Váha balení | 1.99 kg |
| Věk | Novorozenec (0-3 měsíce), Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |
| materiál | Plyš |
Popis
Dino – Plyšová hračka Angel (sedící, velikost M)
Plyšová postavička Angel z oblíbeného animovaného filmu Lilo & Stitch ve střední velikosti M.
Hračka je zpracována v sedící poloze a vyrobena z hebkého, na dotek příjemného materiálu.
Díky pečlivému provedení a kvalitnímu šití je vhodná jak pro hru, tak jako dekorace do dětského pokoje.
Doporučeno pro děti od 0 let.
Výška v sedě přibližně 25 cm.
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
DIN 665347