Dino Puzzle Morskie oko 3000 dílků
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 15 let |
| Počet dílků | 3000 |
| Šířka balení | 43.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 1.91 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Dospělí |
Popis
Morskie oko inspirovalo umělce k psaní básní i malování obrazů.
Co napadne vás, až budete skládat největší ledovcové jezero Vysokých Tater z 3000 dílků puzzle?
Zaměstnejte ruce i mysl kreativní zábavou a otestujte nad skládačkou také svou trpělivost.
Skládačka byla vyrobena v ČR z pevné a odolné lepenky. Při výrobě byla využita špičková laserová technologie, která garantuje, že je puzzle kompletní.
Věk: 15+
Počet dílků: 3000
Rozměry po sestavení: 117 x 84 cm
Země původu: ČR
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
DIN 563209