Disney Princezna Sofie První Pohádkový kufřík Čajový dýchánek
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 6.40 cm |
| Váha balení | 0.46 kg |
| Pohlaví | Holka |
| materiál | Magnet |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
Popis
Disney Princezna Sofie První Pohádkový kufřík
Krásný pohádkový kufřík, do kterého is může holčička schovat nejen postavičky, které kufřík obsahuje, ale i své vlastní poklady. U kufříčku může holčička měnit pozadí a užít si tak více zábavy.
Sada Čajový dýchánek obsahuje kufřík, 2 panenky, labuť, konvici, 2 šálky a tác se zákusky.
Věk: 3+
Materiál: plast
Výška panenky: cca 8 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
JKS JP01258_Čajový dýchánek