Djeco Dřevěná sada Pan perníček
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 23 cm |
| Výška balení | 18.5 cm |
| Délka balení | 3 cm |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Djeco Dřevěná sada Pan perníček
Ideální dárek pro vaše malé hospodyňky. Upečte a ozdobte perníčky s Oscarem a Cannelle. Snadné dozdobení perníčků, zdobení se vkládá do dírek na perníčkách.
Rozměr balení: 23,5 x 18,5 x 4 cm
Obsah balení: 3 perníčky, 65 ozdob
Věk: 3+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
DJE DJ06516