Djeco Puzzle vkládací Oski 6 dílků
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| Počet dílků | 6 |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 26.5 cm |
| Výška balení | 23.5 cm |
| Délka balení | 2.5 cm |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky) |
Popis
Djeco Vkládací puzzle Oski
Vkládací puzzle pro nejmenší děti. Ulož zvířátka do měkké podložky v podobě stromu nebo si s nimi pohraj. Padnou krásně do ručky!
Rozměr balení: 26,5 x 23,5 x 2,5 cm
Počet dílků: 6
Materiál: Dřevo
Věk: 1+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
DJE DJ01039