Dolls World - Snící panenka Adélka a Barborka 25 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 23.00 cm |
| Výška balení | 26.50 cm |
| Délka balení | 37.20 cm |
| Váha balení | 0.15 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Otevřete dveře do světa tvořivosti s panenkami Dolls World, které děti nejen milují, ale také si je mohou samy „ušít“. Panenka Adélka nebo Barborka vysoká 25 cm nabízí jednoduchý způsob navlékání a šití, díky kterému se rozvíjí jemná motorika i představivost malých švadlenek. Tato kreativní hračka podporuje trpělivost a dává dětem možnost vytvořit si jedinečnou panenku podle svých snů. Každý detail je navržen tak, aby byl snadno ovladatelný i pro malé ručičky a zároveň zábavný po dlouhé hodiny hry. Připravte se na spoustu radosti z vlastní tvorby a nezapomenutelné chvíle plné fantazie.
Věk: 3+
Výška panenky: 25 cm
Šířka balení (cm): 23
Výška balení (cm): 26.5
Délka balení (cm): 37.2
Hmotnost balení (kg): 0.145
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
DWO 378022