Dřevěné puzzle s úchytem velké
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 7 měsíců |
| Šířka balení | 35.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 43.00 cm |
| Váha balení | 0.50 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Dřevo |
Popis
Dřevěné puzzle s úchytem pro nejmenší.
Na farmě nebo dopravní prostředky.
Věk: 6m+
Velikost obrázků: 45 × 35cm
Varianta je dodávána dle skladové dostupnosti.
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
JOH 22258JOT