Epee Měnící hrnek Pán Prstenů
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 11.70 cm |
| Výška balení | 11.70 cm |
| Délka balení | 10.70 cm |
| Váha balení | 0.42 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Krásný měnící se hrnek pro fanoušky Pána Prstenů, který se po nalití horkého nápoje promění. Po vychladnutí nápoje se vrátí původní obrázek.
Dopřejte si něco dobrého spolu s hrnečkem z kolekce The Lord of The Rings.
Nevhodné pro myčky nádobí a mikrovlnné trouby.
Věk: 6+
Objem: 550 ml
Materiál: keramika
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
EPM PP6546LR