EPEE Mystery box Lilo a Stitch
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 25.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 20.00 cm |
| Váha balení | 1.00 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Zajímá vás, co skrývá tajemný svět Lilo a Stitch? Tento oficiálně licencovaný mystery box je plný překvapení a skvělých doplňků, které potěší každého fanouška. S minimální hodnotou obsahu 2000 Kč nabízí opravdovou radost z objevování unikátních předmětů, které nejsou běžně k sehnání.
Vydejte se na dobrodružství s postavičkami z populárního příběhu a nechte se překvapit tím, co v krabici najdete! Každý kousek je pečlivě vybraný tak, aby potěšil malé i velké sběratele. Nechte zářit své fanouškovské srdce díky této exkluzivní kolekci plné kouzel a zábavy.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
EPE 51402EPM