Fizzeez Šumivá vajíčka s překvapením, 1pack
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 17.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 1.45 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Šumivé FIZZEEZ vajíčko s překvapením pro fanoušky pravěkých zvířátek. V této sérii naleznete 8 různých designů figurek. Sesbírej je všechny a vytvoř si vlastní pravěký svět.
Figurka během 7 dnů vyroste až do velikosti 20 cm.
Věk: 3+
Výška vajíčka: 8 cm
Video
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
EPE 03825