Funville Dino překvapení zelené
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.07 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Vyberete si svého malého dinosaura ve vajíčku. Právě se vylíhnul a potřebuje vaší péči.
Uvnitř naleznete také neonový sliz a překvapení.
Můžete je posbírat všechny a vytvořit si tak svůj vlastní Jurský park.
Věk: 3+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
FUN 31130_zelené