Halsall Teamsterz Monster auto
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Úžasné monster auto pro všechny malé řidiče. Skvělý mega stroj se světelným a zvukovým efektem podpoří hraní.
Výhody:
- Volně se pohybující kolečka spouštějí cvakání čelistí.
- Monster zvuky a zvuky motoru.
- Rozsvěcující se oči blikají červeně.
Auto pomáhá rozvíjet jemné motorické dovednosti, dětskou představivost a pomáhá dětem objevovat svět kolem sebe.
Věk: 3+
Materiál: plast
Baterie: 3 x LR44 (jsou součástí)
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
HSL 1417276HAL