HAP-P-KID Hrad
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| Šířka balení | 17.20 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 17.20 cm |
| Váha balení | 0.81 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Vytvořte s vaším dítětem nádherný hrad vysoký až 73 cm, který rozvíjí jemnou motoriku i logické myšlení. HAP-P-KID Hrad je sada 18 dílků, které děti mohou třídit podle barev, velikostí a čísel. Po otočení základny dnem vzhůru se promění v praktický kyblík s vkládačkou, kde lze tvary snadno spojit s odpovídajícími otvory. Tento kreativní a zábavný produkt podporuje u nejmenších poznávání a hraní bez hranic.
Věk: 1+
Počet dílků: 18
Rozměry balení: 17.2 x 24 x 17.2 cm
Hmotnost balení: 0.813 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
HPK 38HK4250