Harry Potter replika - Mrzimorský pohár 13 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Šířka balení | 14.00 cm |
| Výška balení | 18.70 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 0.41 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Vhodné | od 14 let |
| Věk | Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Dospělí |
Popis
Pohár Helgy z Mrzimoru byl jedním z Voldemortových viteálů, byl v držení Belatrix Lestrangeové, uložený v bance u Gringottových.
Pohárek je zdobený detailními ornamenty a je opatřen znakem Mrzimoru – erbem s jezevcem.
Výška poháru je cca 13 cm.
Věk: 14+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
NOB NN8689EPE