Hasbro FurReal Friends Walkalots velká kočka
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 22.86 cm |
| Výška balení | 22.86 cm |
| Délka balení | 13.34 cm |
| Váha balení | 0.54 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| počet baterií | 3 ks |
Popis
Vaše malá zvířátka chtějí chodit na procházku. A co je větší zábava než procházet se s vašimi furReal mazlíčky? A to s novým připojovacím systémem od FurReal.
Každé velké zvířátko se dodává s vodítkem pro hraní, pružinou aktivující ocásek a typickou hopsací chůzí. Při pohybu vydávají zvuky, hýbají hlavou a ocáskem.
Všechna vodítka se připojují k rukojeti, takže se děti se svými mazlíčci mohou předvést.
Věk: 4+
Materiál: plast, plyš
Baterie: 3 x LR 44 (součást balení)
Výška: 20 cm
Délka: 23 cm
Maximální délka vodítka: 52 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
FFR E4781ES0