Hasbro Trollové Malá plyšová postavička Cooper
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Hasbro Trollové Malá plyšová postavička
Vytvoř si svůj vlastní Trollíkov se všemi hrdiny z nového filmu!
Každý jeden Troll pro chvilky objímání.
Věk: 4+
Materiál: plxš
Rozměr: 14 x 10 x 4
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
HAS B9913EU4_Cooper