HIX Severské barvy
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 měsíců |
| Počet dílků | 4 |
| Šířka balení | 8.20 cm |
| Výška balení | 14.20 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců) |
Popis
Krásná silikonová hračka skládající se ze 4 různých kuželů, které můžeme složit do několika různých geometrických tvarů. Vhodné také jako kousátko na rostoucí zoubky.
Průměr kuželů 8 cm.
Věk: 6m+
Materiál: silikon
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
MLK B43384