Hm Studio Lada 2106 VB policie
Parametry
| Délka (cm) | 14 cm |
| Šířka (cm) | 5.5 cm |
| Výška (cm) | 5 cm |
| Typ baterií | Jiné |
| Vhodné | od 3 do 99 let |
| Pohlaví | Kluk |
| materiál | Kov |
| záruka | 2 roky |
Popis
Hm Studio Lada 2106 VB policie
Kovový model policejního auta Lada 2106 VB se světelnými a zvukovými efekty zaujme každého chlapce i dospělého sběratele retro aut.
Auto jezdí na zpětné natahování.
Věk: 3+
Materiál: kov, plast
Baterie: 3x AG13 (jsou součástí)
Rozměry: 14 x 5 x 5,5 cm
Rozměry balení: 19 x 8,5 x 8,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
HMS 18W-611B