HM Studio Sada kouzel - Kouzelnická hůlka
Parametry
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 53.00 cm |
| Výška balení | 33.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 1.35 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Školák (6-11 let) |
Popis
Kouzelnická hůlka, která obsahuje 10 super triků podle známého kouzelníka Pavla Kožíška
Okouzli přátele doma, na ulici nebo na party! Tato hůlka tě promění ve skutečného kouzelníka.
S popisem krok za krokem se naučíš kouzlit.
Věk: 8+
Rozměr balení: 31 x 12 x 16 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
HMS 15W1447