Hm Studio Stavebnice 56 ks
Parametry
| Počet dílků | 56 |
| Délka (cm) | 29 cm |
| Šířka (cm) | 21 cm |
| Výška (cm) | 12 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Hm Studio Stavebnice 56 ks
Stavebnice pro menší děti obsahuje 56 velkých dílků v plastovém boxu.
Dílky jsou vyrobeny z kvalitního, pružného a odolného plastu.
Věk: 3+
Materiál: plast
Počet dílů: 56
Rozměry: 29 x 21 x 12 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
HMS 22P-002-5